Sectorul CIVES
 
 

Acum este Mar Mar 19, 2024 5:56 am

  • 0. Discutii despre scopul AER si strategia de coagulare FER
    De ce este nevoie de un curent de Eliberare a României. Cum se poate clădi o alternativă la actuala ofertă politică. Promovarea curentului AER. Amorsarea şi întreţinerea procesului de coagulare a forţelor ce vor eliberarea statului de paraziţi care uzurpă instituţiile. Sprijinirea formării unei Federaţii pentru Eliberarea României.
    1 Subiecte
    1 Mesaje
    Ultimul mesaj de Deceneu Vezi ultimul mesaj
    Joi Iul 31, 2014 8:48 pm
  • 1. Obstacole de depăşit- analiza
    Analiza separată a fiecăruia dintre obstacolele care au împiedicat apariţia unei alternative antisistem, autentice si eficace.
    2 Subiecte
    24 Mesaje
    Ultimul mesaj de Ioan Rosca Vezi ultimul mesaj
    Mie Feb 22, 2012 1:26 am
  • 2. Platforma -numitor comun
    Discuţii privind platforma minimală de obiective partajate de grupările şi persoanele care vor AER (numitorul comun al FER).
    2 Subiecte
    4 Mesaje
    Ultimul mesaj de dumitrugdragos Vezi ultimul mesaj
    Mar Iul 31, 2012 6:58 am
  • 3. Grupuri interesate in colaborare
    Grupările anti-sistem care caută colaborări işi pot anunţa aici disponibilitatea, sintetiza obiectivele , difuza informaţiile de contact (sau adresa unde găzduiesc dialoguri despre federare). Fără contestări reciproce. Nu e o rubrică pentru propagandă sau polemică pe marginea obietiveclor fiecăruia. Esential este ca fiecare sa spuna ce considera ca trebuie obligatoriu numitorul comun FER, ca sa se adauge.
    17 Subiecte
    40 Mesaje
    Ultimul mesaj de administrator Vezi ultimul mesaj
    Lun Feb 27, 2012 1:36 am
  • 4. Persoane dispuse sa sprijine curentul, care porpun idei si cauta parteneriate
    Persoane interesate de succesul AER, care propun idei pentru mărirea pertinenţei şi eficacităţii.Care nu au reuşit încă să adere la un grup sau sa-şi formeze unul si căuta partenariate în acest scop.
  • 5. Proiecte AER si organizare
    Proiecte concrete in spirit AER, semnalate, comentate sau coordonate aici. In afară de formarea FER, tratată separat. Proiecte concrete in spirit AER, semnalate, comentate sau coordonate aici. In afară de formarea FER, tratată separat. Incepînd cu proiectul de instrumentare a democraţiei directe, prin care cetăţenii să facă presiuni asupa politicienilor.
    0 Subiecte
    0 Mesaje
    Niciun mesaj
     
  • 6. Participare în alegeri. Strategii şi acţiuni. Candidaţi potenţiali
    Intervenţia FER in alegeri. Contracte electorale. Candidaţi- criterii de selecţie, propuneri şi oferte. prezentari si verificări, discuţii
    0 Subiecte
    0 Mesaje
    Niciun mesaj
     
  • 7. Semnale pertinente privind actualitatea
    Semnalarea sintetică a unor evenimente care au legătură cu scopurile AER: noii fărădelegi ale uzurpatorilor statului sau acţiuni ale de contestatarii lor - cu trimiteri la sursa de informaţie.
    4 Subiecte
    12 Mesaje
    Ultimul mesaj de Ioan Rosca Vezi ultimul mesaj
    Mie Feb 22, 2012 1:01 am
  • 8. Razboiul mediatic pentru sens
    Actiuni de promovare a curentului eliberator. Actiuni de combatere a mediei aservite si domesticitoare.
    0 Subiecte
    0 Mesaje
    Niciun mesaj
     
  • 9. Pentru critici , sceptici şi opinii libere
    Indoieli privind fezabilitatea AER. Critici privind modul in care evolueaza AER. Opinii libere (exprimate fără înscriere, autentificare, date).
    3 Subiecte
    16 Mesaje
    Ultimul mesaj de MihaiViteazul22 Vezi ultimul mesaj
    Vin Apr 19, 2013 11:29 am

Autentificare  •  Înregistrare

Cine este conectat

În total sunt 12 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 12 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 881 pe Mie Apr 15, 2020 12:03 pm

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat
Legendă: Administratori, Moderatori globali

Statistici

Total mesaje 4659 • Total subiecte 1362 • Total membri 373 • Cel mai nou membru dinumar78

cron
<<< Piata Universitatii 2009