Sectorul CIVES
 
 

propunere

Dedicat discutiilor despre "Organizarea sistemului de comunicare , organizare, propagare" si lansarii unor proiecte de tip stand de prezentare, sinteza problematica sau forum

propunere

Mesajde DanAlex » Joi Feb 16, 2006 12:21 pm

Salut! Ma bucur ca exista situri care incearca sa aduca o oarecare lumina in ceea ce priveste cea mai marcanta perioada istorica a Romaniei, o perioada care din nefericire inca are un efect mai mult decat vizibil in vietile noastre. Numele meu este Dan si am o propunere pentru cine vrea sa o asculte. Organizatia de tineret a unui oarecare partid politic lanseaza o campanie nationala de informare a tinerilor asupra ororilor comunismului. Campania deja a inceput cu un seminar la Sighetul Marmatiei unde s-au vizitat inchisori comuniste si s-au tinut discursuri pe aceasta tema. Eu personal sunt de asemenea presedintele organizatiei de tineret din Slobozia (jud. Ialomita) a acestui partid si as dori ca seminariile pe care le voi face sa fie foarte informate si sa aduca oarece lamuriri tinerilor. In acest sens orice ajutor este binevenit. In masura in care considerati ca alaturarea de un partid politic va aduce daune ganditi-va ca in ceea ce priveste comunismul avem aceeasi tinta si aceleasi puncte de vedere. A, si partidul din care fac parte nu este PSD, ar insemna sa-mi dau cu stangul in dreptul. Astept asadar ca cei interesati sa ma contacteze pe nemanja832000@yahoo.com .
trebuie sa stim totul, chiar daca nu ne place si chiar daca doare
DanAlex
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Feb 16, 2006 12:08 pm

Bine ati venit

Mesajde administrator » Joi Feb 16, 2006 4:40 pm

Foarte bine venita este orientarea partidului dv. Nu avem alergie la politica aci! Dimpotriva! Vrem sa impulsionam cit mai multe partide in directia in care credem ca trebuie sa scape Romania. Deci va rugam sa va plasati interventiile - daca se poate- in sectiunea dedicata discutiilor cu partidele din Romania :
"6 Formarea, observarea si influentarea elitei politice"- in forumul "6 Discutia problemelor si incubator de proiecte" -daca nu doriti sa va deschidem un forum aparte, ca in cazul PNTCD.
administrator
Site Admin
 
Mesaje: 482
Membru din: Dum Oct 31, 2004 4:14 pm


Înapoi la Discutii generale, probleme semnalate, incubator de proiecte

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron
<<< Piata Universitatii 2009