Sectorul CIVES
 
 

a-ti cazut in plasa lui ..

Forum: Dedicat relatarilor , discutiilor si actiunilor legate de revolutia sufocata in 1990 de catre Contrarevolutie (12 ianuarie, 24-30 ianuarie, 12-19 februarie, 11 martie, 22 aprilie-13 iunie, 15 noiembrie, 16-22 decembrie etc. )

a-ti cazut in plasa lui ..

Mesajde corneliu54 » Dum Feb 15, 2009 8:00 pm

caci dezbinarea este arma cea mai buna pentru a potoli spiritele aprinse ... numai asa putea sa se apere si sa ne discrediteze pe toti ce mai credem in dreptate ..
A aruncat ceva pe geam si-n foametea de'atunci de libertate , a-ti prins momeala ... DIPLOME SI CERTIFICATE SI ZECI DE MI DE REVOLUTIONARI si atat i-a trebuit sa-si puna pielea la adapost ...
Unde sant cei ce stiu si au fost acolo ? Si daca sant ce au facut ? s-au pus cu ei la masa ???
Amarnic se inseala caci am ramas cativa si poate cei mai buni ... ce nu ne vindem pielea si onoarea ....
Stiti de cine vorbesc e Iliescu criminalul natiuni noastre
corneliu54
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Feb 15, 2009 7:40 pm

Re: a-ti cazut in plasa lui ..

Mesajde Nica Leon » Mie Feb 18, 2009 6:34 pm

corneliu54 scrie:caci dezbinarea este arma cea mai buna pentru a potoli spiritele aprinse ... numai asa putea sa se apere si sa ne discrediteze pe toti ce mai credem in dreptate ..
A aruncat ceva pe geam si-n foametea de'atunci de libertate , a-ti prins momeala ... DIPLOME SI CERTIFICATE SI ZECI DE MI DE REVOLUTIONARI si atat i-a trebuit sa-si puna pielea la adapost ...
Unde sant cei ce stiu si au fost acolo ? Si daca sant ce au facut ? s-au pus cu ei la masa ???
Amarnic se inseala caci am ramas cativa si poate cei mai buni ... ce nu ne vindem pielea si onoarea ....
Stiti de cine vorbesc e Iliescu criminalul natiuni noastre


Aţi stat de fapt pe margine, ca spectatorii, pentru că sînteţi mult prea fuduli, dar cu pretenţii, aceasta constituind marea nenorocire a acestei ţări.
Nica Leon
 
Mesaje: 820
Membru din: Lun Apr 17, 2006 3:57 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Revolutia si Contrarevolutia din 1990

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori

cron
<<< Piata Universitatii 2009