Sectorul CIVES
 
 

Cu spatele la cumplita realitate românească proştii ajută la

Stand: dedicat contributiilor lui Nica Leon, care nu sint plasate in alte forumuri

Moderator: Nica Leon

Cu spatele la cumplita realitate românească proştii ajută la

Mesajde Nica Leon » Vin Apr 12, 2019 3:32 pm

Leon NICA <baronleonica@yahoo.com>
To Tudor Bradatan | Declic Today at 4:29 PM
Tudore, dacă ai fi posedat un pic de minte, nu mi-ai fi scris mie asemenea tîmpenii, care nu au absolut nici o legătură nici cu realitatea cruntă din România şi nici cu adevărul.

Află de la mine că nu a fost nimic întîmplător, totul fiind bine organizat şi regizat.

Baţi la greu cîmpii şi cînd ai pretins că în România ar fi 5.5 milioane de oameni, tu confundînd bipezii cu oamenii, ceea ce constituie o impardonabilă greşeală.

Chiar mai crezi că în cazul în care ar fi existat 10 oameni, în această ţară blestemată, în care cei ca tine urăsc cu furie adevărul, ignorînd constant cumplita realitate românească, ar fi fost vreodată posibil ca după o Revoluţie anticomunistă, pe care eu trebuie să recunosc că v-am făcut-o cadou, deşi nu meritaţi, puterea să fie preluată tot de criminalii comunişti, alogeni?

Pentru că ai scris total aiurea despre întîmplare, ai măcar astăzi habar care era originea etnică a "patriotului" Vadim?

Avînd în vedere că tu şi cei de la Declic urîţi cu înverşunare adevărul şi acţionaţi doar pentru a răspîndi minciuni, ceea ce face foarte mult rău acestei prăduite ţări, eu nu voi accepta niciodată să mă alătur vouă, în astfel de experimente teribil de periculoase pentru prostanii ce se fălesc tare că ar fi români, dar şi pentru ţară, pe care încă o vor, în proprietate exclusivă jidanii, adevăr pe care l-am rostit chiar şi de la tribuna C.P.U.N.-ului, atunci cînd tu şi cei ca tine doremaţi duşi, aşa cum îmi arătaţi că o faceţi şi astăzi!

Aşa fiind, te avertizez că somnul şi inconştienţa ta şi a celor pe care tu îi manipulezi va naşte numai monştri!

Trăiască prostimea fudulă!?

Leon Nica,
Persecutat din motive politice, binefăcător al românilor şi României.
Nica Leon
 
Mesaje: 820
Membru din: Lun Apr 17, 2006 3:57 pm
Localitate: Bucuresti

Înapoi la Nica Leon

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 18 vizitatori

cron
<<< Piata Universitatii 2009