Sectorul CIVES
 
 

Ce de tembeli!

Stand: dedicat contributiilor lui Nica Leon, care nu sint plasate in alte forumuri

Moderator: Nica Leon

Ce de tembeli!

Mesajde Nica Leon » Mie Apr 29, 2009 10:23 am

In atentia celor din conducerea B.V.B.



Speram ca macar voi, cei din conducerea B.V.B., sa dovediti ca ati avea mai multa minte decit tembelii care ne tot vira pe git figurile cretinoide ale mascaricilor ce viseaza fara temei ca ar face parte dintr-o familie regala si care mai cred zadarnic ca toti romanii ar fi cel putin la fel de prosti si de ticalosi ca ei si ca cei care le mai tin inca isonul.

Dar, dupa ce am vazut cit tembelism zace in voi, am avut un teribil sentiment de indignare, cel putin pentru ca am constatat ca niste fiinte cu pretentii ca voi nu manifesta necesarul si obligatoriul minim respect pentru gramatica limbii oficiale, pe care ati violat-o atunci cind ati scris pe site, cu majuscule "Altetele Lor Regale Principesa Margareta si Principele Radu"

Si pentru a va dovedi adevarul profund al zicalei care spune ca cine se aseamana se aduna, va rog sa imi comunicati, pentru a nu fi cel putin la fel de neinformat ca voi, in ce tara domneste aceste jalnice aguride, Duda Margareta si junele ei sot sau socrul, numitul Argeseanu Mihai, dup[ actul de tradare de care se face vinovat de la 23 August 1944, cind si-a tradat armata si tara care il platea degeaba.

In cazul in care veti reusi sa aflati ca nici unul dintre aceste tenebroase figuri nu sint astazi pe tronul nici unei monarhi din lume, va rog ca pe viitor sa faceti efortul de a nu mai minjii cu fecale si imaginea acestei institutii, care ar trebui sa fie prestigioasa si credibila, lucru pe care constat ca voi va straduiti sa o patati iremediabil.

Cu speranta ca veti proba c mai aveti inca un dram de minte si o bruma de bun simt, va doresc toate cele bune.

Desteapta-te romane!



Nica Leon
Nica Leon
 
Mesaje: 820
Membru din: Lun Apr 17, 2006 3:57 pm
Localitate: Bucuresti

Înapoi la Nica Leon

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron
<<< Piata Universitatii 2009