Sectorul CIVES
 
 

Cine e bestia care ii prigoneste pe urmasii razesilor din V

Stand: dedicat contributiilor lui Nica Leon, care nu sint plasate in alte forumuri

Moderator: Nica Leon

Cine e bestia care ii prigoneste pe urmasii razesilor din V

Mesajde Nica Leon » Lun Dec 30, 2013 3:43 pm

Catre,
Prefectura judetului Vaslui,

Domnule prefect,


Subsemnatul Nica Leon, domiciliat in Bucuresti, str.Timpa nr. 5, bl.3C, ap. 23, sector 2, cod 021791, vazind declaratiile aparute in mass-media, privind declararea zonei adiacente com.Pungesti ca zona cu statut special, avind in vedere prevederile Regulamentului C.E. nr.3 si cele din Legea nr.544/2001, va rog sa imi transmiteti o copie a documentului in baza caruia a fost instituita o astfel de masura neconstitutionala.
De asemenea, va rog sa imi transmiteti si copia ordinului dat de dvs. pentru a le fi incalcate proprietatile proprietarilor din comuna Pungesti, jud.Vaslui si pentru a fi folosita forta impotriva unor oameni neinarmati, ce isi exercitau drepturile fundamentale, gartantate pina si de pingarita Constitutie a Romaniei.

Va informez ca in cazul in care nu voi primi cele solicitate, voi fi nevoit sa formulez si sa trimit, la parchet, o plingere penala impotriva dvs., pentru ca va veti face vinovat de savirsirea infractiunii de abuz in serviciu, fapta prevazuta si pedepsita de art.246 / 247 din Codul Penal.

Cu speranta ca nu veti dori sa imi incalcati si mie drepturile prevazute chiar si de lege, va urez toate cele bune.

Nica Leon 30 12 2013
Nica Leon
 
Mesaje: 820
Membru din: Lun Apr 17, 2006 3:57 pm
Localitate: Bucuresti

Înapoi la Nica Leon

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori

cron
<<< Piata Universitatii 2009