Sectorul CIVES
 
 

Către CNVM

Stand: dedicat contributiilor lui Nica Leon, care nu sint plasate in alte forumuri

Moderator: Nica Leon

Către CNVM

Mesajde administrator » Vin Mai 19, 2006 8:20 am

C.N.V.M

Str. Foişorului nr. 2, sector 3

Bucureşti

Către,

C.N.V.M.

Doamnă Preşedinte,

Subsemnatul Nica Leon, domiciliat în Bucureşti, str. Tîmpa nr. 5, bl. 3C, ap. 23, sector 2, Bucureşti, cod 021791, vă informez că am fost neplăcut surprins să constat că dumneavoastră, împreună, probabil, cu alţi membrii ai comisiei, aţi devenit complici la furtul acţiunilor mele la S.C.PROCEMA S.A., proprietate pe care am aflat cu stupoare ieri, că nu o mai am în proprietate exclusivă, ca urmare a unui aviz nărod, pe care l-aţi semnat la data de 20 12 2005, cu nr. 115.

Din această cauză, mai înainte de a formula cuvenita şi meritata plîngere penală, cît şi a celorlalte acţiuni menite să îmi apere proprietatea, demnitatea şi onoarea, vă rog să dispuneţi anularea actului abuziv, prin care aţi consimţit să-mi fie furate cele 889 actiuni aflate în proprietatea mea exclusivă.

Vă rog, totodată, ca în răspuns să-mi explicaţi care este legătura între această acţiune penală, intenţia exprimată de Creţeanu Gabriela Iuliana şi hotărîrile parlamentului invocate, ca paravan probabil, în avizul dat.



Nica Leon 27.01.2006
administrator
Site Admin
 
Mesaje: 482
Membru din: Dum Oct 31, 2004 4:14 pm

Înapoi la Nica Leon

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori

cron
<<< Piata Universitatii 2009