Sectorul CIVES
 
 

Acum infractorii sint bine platiţi şi nu pedepsiţi!

Stand: dedicat contributiilor lui Nica Leon, care nu sint plasate in alte forumuri

Moderator: Nica Leon

Acum infractorii sint bine platiţi şi nu pedepsiţi!

Mesajde Nica Leon » Mar Mar 20, 2007 7:27 pm

Domnule prim-ministru,



Subsemnatul Nica Leon, domiciliat în Bucureşti, str. Tîmpa nr. 5, bl. 3C, ap. 23, sector 2, cod 021791, avînd în vedere prevederile siluitei Constituţii a României şi ale Legii 90/2001, vă întreb conform căror principii constituţionale, morale şi legale aţi fost de acord să fie adoptate H.G.54/2005, H.G. nr. 2 din 2006, H.G. nr. 1614/2006 şi H.G. nr. 33/2007, acte ilegale prin care numitul Duda Radu, devenit colonel în Armata română la apelul de noapte, fără nici un fel de merite, în afară de a fi avut legătură cu activităţile fostei securităţi, prin fentarea legilor şi a regulamentelor militare, să beneficieze de sume uriaşe de bani publici, plătiţi doar pentru a perpetua nişte relaţii şi interese ascunse de ochii miopi ai acestui popor.
Vă informez că în timp ce acestui neica nimeni pe care îl numiţi ilegal principe şi pentru care aţi fost de acord să risipiţi ilegal, imoral şi ruşinos sume importante de bani publici, mie, binefăcătorul poporului român şi al dvs. nu îmi acordaţi nici măcar drepturile ce mi se cuvin prin prevederile Legii 42/1990 şi Legii 341/2004, pentru a nu vă aminti şi de respectul, gratitudinea, cinstirea şi recunoştinţa pe care mi le datoraţi legal.
Avînd în vedere cele de mai sus, ca şi angajamentele şi obligaţiile dvs. vă rog să anulaţi toate aceste hotărîri, în caz contrar fiind silit să vă chem în judecată.

Nica Leon 20.03.2007
Nica Leon
 
Mesaje: 820
Membru din: Lun Apr 17, 2006 3:57 pm
Localitate: Bucuresti

Înapoi la Nica Leon

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori

cron
<<< Piata Universitatii 2009