Sectorul CIVES
 
 

Un nou cadou pentru privilegiati - RAMI DACIA SA

Stand: dedicat contributiilor lui Nica Leon, care nu sint plasate in alte forumuri

Moderator: Nica Leon

Un nou cadou pentru privilegiati - RAMI DACIA SA

Mesajde Nica Leon » Vin Noi 17, 2006 11:51 am

Către,
Autoritatea pentru Valorificarea Activelor Statului,







Domnule preşedinte,




Subsemnatul Nica Leon, binefăcător al României, domiciliat în Bucureşti, str. Tîmpa nr. 5, bl. 3C, ap. 23, sector 2, cod 021791, avînd în vedere prevederile pîngăritei Constituţii a României, prevederile Legii 341/2004 art. 2, cît şi comunicatul A.V.A.S. privind „privatizarea” RAMI DACIA S.A. – bun proprietate publică inalienabilă, vă rog să-mi comunicaţi ce consideraţi că ar mai trebui să fac pentru această ţară, căreia i-am dăruit deja libertate, pentru a putea să beneficiez şi eu de aceleaşi drepturi pe care intenţionaţi să le oferiţi acum doar angajaţilor membrii ai Asociaţiei Salariaţilor RAMI DACIA S.A.
Totodată, vă rog să-mi transmiteţi copia titlului de proprietate pe care o deţine A.V.A.S. sau Guvernul României pentru RAMI DACIA S.A.
Cu speranţa că voi primi cît mai curînd posibil răspunsul dvs., vă urez mult succes în viaţă.



Cu mulţumiri,

Nica Leon 17.11.2006
Nica Leon
 
Mesaje: 820
Membru din: Lun Apr 17, 2006 3:57 pm
Localitate: Bucuresti

Înapoi la Nica Leon

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

cron
<<< Piata Universitatii 2009