Sectorul CIVES
 
 

Fabrica de diamante este a poporului si asa trebuie sa ramin

Stand: dedicat contributiilor lui Nica Leon, care nu sint plasate in alte forumuri

Moderator: Nica Leon

Fabrica de diamante este a poporului si asa trebuie sa ramin

Mesajde Nica Leon » Mar Dec 19, 2006 1:35 pm

Către,
Guvernul României,





Domnule prim – ministru,




Subsemnatul Nica Leon, domiciliat în Bucureşti, str. Tîmpa nr. 5, bl. 3C, ap. 23, sector 2, cod 021791, văzînd prevederile art. 1 alin.3 şi 5, art. 16 alin 1 şi 2, art. 52, art. 54, art. art. 102, art. 108 alin 1 şi 2, art. 135, art. 136 alin 1, 2 şi 4 şi art. 154 alin. 1 din pîngărita Constituţie a României, dar şi prevederile Legii 52/2003 şi 31/1990 am constatat că aţi emis şi adoptat abuziv H.G. 605/2004, motiv pentru care vă rog, să o reanalizaţi şi să o anulaţi.
Vă informez şi pe această cale că în cazul în care nu veţi binevoi să procedaţi voluntar la anularea H.G. nr. 605/2004, mă voi vedea nevoit să cer ajutorul puterii judecătoreşti pentru a proceda la anularea acvestui act normativ emis şi impus ilegal, precum şi a tuturor actelor subsecvente acesteia.
Cu speranţa că de la ultima mea scrisoare Dumnezeu a reuşit să lumineze, măcar un pic, întortocheatele cotloane ale minţilor dvs. rătăcite şi puse numai pe jaf, vă doresc, în ceasul al doisprezecelea, gîndul cel bun, pentru a scăpa astfel de o nouă plîngere penală, pe care mă veţi sili să o dresez împotriva vinovaţilor şi a complicilor lor.


Nica Leon 19.12.2006
Nica Leon
 
Mesaje: 820
Membru din: Lun Apr 17, 2006 3:57 pm
Localitate: Bucuresti

Înapoi la Nica Leon

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori

cron
<<< Piata Universitatii 2009