Sectorul CIVES
 
 

Va felicit sincer d-le Nica Leon si subscriu la apelativ

Dedicat discutiilor despre "Organizarea sistemului de comunicare , organizare, propagare" si lansarii unor proiecte de tip stand de prezentare, sinteza problematica sau forum

Va felicit sincer d-le Nica Leon si subscriu la apelativ

Mesajde Stefan Alexandru Iordache » Mar Feb 12, 2008 1:15 pm

Va felicit d-le Nica Leon si subscriu la apelativul cu care v-ati adresat d-lui Iliescu!:)
Acest personaj funest in afara faptului de a fi un asasin ce-i are pe
constinta pe Ceausesti si toate victimele secerate de gloante incepand
cu seara de 22 dec '89, a contribuit cu osardie si la patronarea
jafului din economia nationala aducandu-ne in halul de inapoiere si
saracie in care ne aflam azi.
Si ca sa vedeti cum bolsevicul sef a descris un arc peste timp in materie de obladuire a coruptiei, perpetuand practicile insusite ca activist de partid, aflati va rog ca pentru a ajunge sa ocup o functie de executie intr-o institutie a administratiei publice centrale(A.N.S.P.C.P.), a carei menire era tocmai aceea de a preveni pierderile de vieti omenesti in imprejurari precum cea de la Mihailesti, prin impunerea respectarii prevederilor legale(normele A.D.R.), a trebuit sa se intervina la ilustrul DIP(spalat de justie prin justificarea celor 10 milioane de euro) chiar din biroul consilierului pe probleme de siguranta nationala al bolsevicului.
Mai multe amanunte am furnizat procuraturii in Plangerea penala inregistrata la sediul Ministerului Public cu nr. 4534/8.03.2007.
Cu stima,
Stefan A. Iordache
PS Ne-am intalnit saptamana trecuta la metrou la Universitate:)
Stefan Alexandru Iordache
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Sep 28, 2007 11:22 am

Mesajde Octavian Mihaescu » Mar Feb 12, 2008 7:47 pm

Da, Iliescu a meritat sapuneala lui Nica Leon, dar noii ceilanti de ce suntem bagati in aceiasi oala murdara? Dl Nica Leon pe totii ii balacareste in stilul domniei sale.

Eu cred ca Iliescu a iesit spalat iar dl Leon un individ dificil care are probleme psihice, frustrat s.a.m.d. Cel putin cf stririlor TVR asa se intelge iar daca vom vorbi si din propria noastra expereinta cu dl Leon...

Sper ca dl Leon sa înteleaga ce am vrut spune, este pacat sa fie blamat si de bolsevici lui Iliescu si de noii ceei de pe baricada,implicati in evenimente care nu am dat navala ptr a optine benefici, cazul meu nici macar rahatul ala de certificat.
Verein Christliche Europa für Kunst - Kultur - Social und Politik. e.V

http://europacrestina.zweipage.de/
Octavian Mihaescu
 
Mesaje: 375
Membru din: Vin Ian 07, 2005 6:34 pm

Mesajde licrimon2002 » Mar Feb 12, 2008 9:18 pm

va felicit d le NICA LEON.
Pot spune ca ati ramas acelasi luptator anticomunist.
Ma bucur ca v am regasit caci ani de zile nu am mai stiut nimic de dvs.
licrimon2002
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Feb 12, 2008 9:15 pm

COLIN

Mesajde colin danilius » Joi Feb 14, 2008 10:52 am

Va felicit domnule Nica Leon pentru `palma`data comunistului Iliescu Ion cu toate ca meritå mai multe.Nu pot så inteleg catå nesimitire si nerusinare poate så aibå specimenul åsta de om asa numitul Iliescu Ion si mai are curajul så aparå in posturå de revolutionar cand el stie foarte bine cine a fost.

LAS UN LINK MAI JOS PT. CITIORI :
http://www.youtube.com/watch?v=dCKUQgTcmPI

CU MULT RESPECT
Colin Danilius
colin danilius
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Feb 14, 2008 10:10 am
Localitate: malmö/Suedia

Mesajde Barbu& » Sâm Mar 08, 2008 8:36 pm

pe mine ma intereseaza mai putin limbajul cu care e interpelat bolsevicul no.one al nostru , daca actiunea nu a avut niciun efect în plan concret , o iau ca o simpla frectie la picior de lemn ...ilescu trebuie bagat dupa gratii , nu înjurat ...sau , ma rog , amândoua , dar niciodata a doua fara prima ...invers , merge ...si parca-mi sopteste o pasarica , asa , ca n-o sa mai apucam noi vremurile alea , o sa moara scârba nepedepsita ...
Barbu&
 
Mesaje: 7
Membru din: Joi Ian 31, 2008 3:36 pm


Înapoi la Discutii generale, probleme semnalate, incubator de proiecte

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron
<<< Piata Universitatii 2009