Sectorul CIVES
 
 

Comunistii cretini de la tv.realitatea!

Stand: dedicat contributiilor lui Nica Leon, care nu sint plasate in alte forumuri

Moderator: Nica Leon

Comunistii cretini de la tv.realitatea!

Mesajde Nica Leon » Joi Noi 06, 2008 5:27 pm

text transmis lui Tatulici Mihai pentru comentariile facute azi 06 11 2008, la emisiunea de la ora 16.

Pentru cretinoidul ce poarta numele de Tatulici M.
Bai, prostule, de ce crezi tu ca ati avea nevoie de politicieni vizionari, care sa va rezolve voua, vitelor, problemele.
Ai facut sau ati facut voi, astia de va balaciti in mocirla ceva pentru a ii merita?
Ce ai facut tu, concret, pentru a urma macar exemplul marelui popor chinez, care fara veleitati a recunoscut capacitatea batrinului Deng si pe care l-au ascultat, iar acum traiesc mai bine.
Voi, astia caqre aveti pretentia sa traiti bine nu sinteti in stare nici macar sa intelegeti vorbele mele rostite inca in 1990, fapt dovedit de alegerea de trei ori a criminalului comunist Iliescu Ion, iar acum mai ai si tupeul sa vrei ca in primarie sa existe manageri si politicieni vizionari.
Unde ti-e mintea cind rostesti asemenea gogomani?
Tu chiar crezi ca astfel de oameni abunda prin aceasta tara locuita de cretini si de fuduli sau crei ca ei pot fi scoliti la cacademia lui Fane babanu?
Daca ai fi avut un dram de minte nu ai fi pus astfel de intrebari sipentru ca voi, astia din tagma cea mai distrugatoare, care ati nenorocit Romania, sinteti cei care formati opinie publica, voi care nu intelegeti macar realitatea.
Daca ai fi avut minte ai fi putut intelege planurile mele, facute publice de la tribuna C.P.U.N-ului sau prin micul ecran.
Eu va spuneam inca de atunci ca veti ajunge sa va petreceti viata la intersecti, sa nasteti si sa muriti in masinile prinse in traficul infernal ca va veni, dar voi nu m-ati crezut, pentru ca nu aveati nici o farima de bun simt, pentru ca mintea este doar o constanta, iar populatia in continua crestere.
Planurile propuse de mine atunci si de atunci incoace, pentru a va scoate din necaz si din mocirla in care va complaceti sint si acum imposibil de priceput de indivizi ca Blaga, fost ministru, de Videanu, primarele pe care voi l-at sprijinit, iar azi esti nemultumit de rezultatul dezastros al actiunilor tale si ale cretinoizilor care isi tot dau cu presupusul pe sticla.
Te-ai gindit vreodata ca pentru a avea oameni care sa va scoata din cacatul pe care il savurati zilnic ar mai trebui sa faceti si voi ceva, pentru a dovedi macar ca ii meritati. Ori poate crezi ca eu voi mai fi atit de naiv sa imi pun iarasi pielea in saramura, cum am facut-o cind am rasturnat dictatura pe care tu ai sprijinit-o, doar asa ca sa fac hatirul unor limbrici care s-ar bucura sa ma vada in zdrente.
Ba, vita, sa stii ca in capitalism voi, astia multi, prosti, fuduli,cu nevoi si pretentii ar trebui sa dati din coate pentru a afla unii ca mine, pe care apoi ar trebui sa ii pupati si in cur pentru a va scoate din haznaua in care va simtiti atit de bine, altfel de ce ar trebui sa isi piarda ei viata cu niste vome. Pentru a ride unul ca Becalii de ei sau unul ca tine, care si acum, dupa 18 ani de libertate, in cap nu dovedesti decit ca iti flutura tot tramvaiul ala galben de care te agatai cind il lingeai in cur pe Iliescu.
Ma voi opri aici pentru ca mi-ati facut deja prea multa greata, nu inainte de a iti ura tie si celor foarte multi ca tine, sa va fie de bine!
Nica Leon
 
Mesaje: 820
Membru din: Lun Apr 17, 2006 3:57 pm
Localitate: Bucuresti

Înapoi la Nica Leon

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

cron
<<< Piata Universitatii 2009